Jesteś zainteresowany ofertą MODU? Skontaktuj się z nami.
Zaznacz stronę

Nowoczesne meble ogrodowe – 4 zalety

utworzone przez | cze 13, 2022 | MODU, Porady

Nowoczesne meble ogrodowe aluminiowe są odzwierciedleniem dobrego designu, świetnej jakości i ponadprzeciętnej wygody. Na tego typu rozwiązanie, decydują się najbardziej wymagające osoby, które ponad wszystko cenią sobie komfort i nie lubią kompromisów co do jakości użytych materiałów. Oto 4 główne zalety nowoczesnych mebli ogrodowych.

Wygoda użytkowania nowoczesnych mebli ogrodowych

Meble ogrodowe służą do wypoczynku, miłego spędzania czasu w rodzinnym gronie. Nowoczesne meble ogrodowe to produkty wysokiej klasy, które są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Siedziska w designerskich zestawach mebli ogrodowych zapewniają maksymalny komfort, nie odkształcają się pod wpływem ciężaru, zachowując formę przez wiele sezonów. Ponadto w naszej firmie oferujemy Klientom możliwość dopasowania twardości i elastyczności pianek do ich potrzeb, dzięki czemu otrzymują oni spersonalizowany produkt. Takie są nasze nowoczesne meble ogrodowe aluminiowe z MODU.

Nowoczesne meble ogrodowe służą do wypoczynku, miłego spędzania czasu w rodzinnym gronie.

Nowoczesne meble ogrodowe przykryte kocem

Poduszka dekoracyjna MODU na zestawie nowoczesnych mebli ogrodowych

Stylowy wygląd mebli ogrodowych

Oczywiście wygoda to nie jedyne kryterium, jakie powinny spełniać nowoczesne meble ogrodowe. Co jeszcze ma znaczenie? Ważne, aby komplet mebli ogrodowych cechował się wyjątkowym, stylowym wyglądem. Sofa, narożnik, czy krzesła ze stolikiem kawowym powinny z daleka zwracać uwagę swoją elegancką prezencją. W końcu stylowe meble odzwierciedlają gust ich właścicieli. Nie warto inwestować w zestaw, który nie do końca się nam podoba. Lepiej włożyć nieco więcej wysiłku, aby znaleźć idealne produkty zgodne z naszą wizją.

Ważne, aby komplet mebli ogrodowych cechował się wyjątkowym, stylowym wyglądem.

meble ogrodowe nowoczesne na tarasie - zestaw obiadowy

Zestaw mebli obiadowych MODU linia Paella.

Solidna konstrukcja to podstawa nowoczesnych mebli ogrodowych

W latach 90. Polacy szturmem kupowali tanie meble ogrodowe z plastiku, wątpliwej jakości. Dziś coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość i trwałość wykonania, mając świadomość, iż idzie za tym również proporcjonalnie wyższa cena. Solidne nowoczesne meble ogrodowe to nie chwilowe rozwiązanie, a inwestycja na wiele sezonów. Doskonale sprawdzają się tutaj meble z aluminium z żywotną, spawaną konstrukcją (zwróć uwagę, czy spawy są starannie wyszlifowane). Są odporne na korozję i niszczenie, lekkie oraz wyjątkowo wytrzymałe, co potwierdzi wielu użytkowników aluminiowych zestawów mebli ustawionych w zielonym, przydomowym zakątku.

Solidne meble ogrodowe to nie chwilowe rozwiązanie, a inwestycja na wiele sezonów.

składzik na drewno MODU - jedna z możliwości zastosowania nowoczesnych mebli ogrodowych

Przykład nowoczesnego mebla ogrodowego – składzik na drewno z blatem roboczym.

Łatwa pielęgnacja

Nowoczesne meble ogrodowe nie mogą być uciążliwe w czyszczeniu. W końcu płacimy za jakość i wygodę również pod kątem łatwości pielęgnacji zestawu. Warto wybierać komplety z pokrowcami na poduchy i siedziska wykonanymi z wysokogatunkowych tkanin marki Sunbrella o odpornych na:

  • plamy,
  • wilgoć,
  • pleśń,
  • płowienie,
  • promieniowanie UV. 

Wszystkie te cechy posiadają ekskluzywne tkaniny Sunbrella, które wykorzystujemy do obszycia siedzisk, oparć i poduszek dekoracyjnych naszych mebli MODU. Dzięki dogłębnie zabarwionym włóknom materiał nie blaknie, nawet gdy meble są wystawione na silną i długotrwałą ekspozycję słoneczną. By usunąć powierzchniowe zabrudzenia i przywrócić tkaninie piękny wygląd, wystarczy woda z mydłem.

Nowoczesne meble do ogrodu nie mogą być uciążliwe w czyszczeniu.

Efekt Beandingu kropelki na powierzchni materiału

Efekt Beandingu kropelki na powierzchni materiału stosowanego w nowoczesnych meblach ogrodowych.

Kilka słów o Jarosław Saternus

Sprawdź podobne wpisy

ARANŻACJA OGRODU CZYLI BEZ OGRÓDEK O… OGRODZIE

ARANŻACJA OGRODU CZYLI BEZ OGRÓDEK O… OGRODZIE

Twój plan na ten rok to metamorfoza ogródka? A może właśnie kończysz budowę domu i czas na zagospodarowanie otoczenia? Dowiedz się, jakich wytycznych się trzymać, a czego unikać przy aranżacji ogrodu czyli Twojej wymarzonej zielonej enklawy. Stwórz ogród marzeń, w...

Meble ogrodowe z aluminium

Meble ogrodowe z aluminium

Jaki wybrać zestaw mebli ogrodowych? Producenci mebli ogrodowych stworzyli różnorodną ofertę, dlatego każdy klient znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie. Dziś podpowiemy, dlaczego warto wybrać ogrodowe meble z aluminium na swój wymarzony taras. Dzisiaj klient może...