Jesteś zainteresowany ofertą MODU? Skontaktuj się z nami.
Zaznacz stronę

PROCES REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Meble modu są produkowane indywidualnie pod każde zamowienie. Zapoznaj się z procesem realizacji

Proces realizacji

Krok 1

Wybierając linię, masz możliwość (z naszą czynną pomocą!) jej personalizacji. Spokojnie zdecyduj, czy chcesz coś zmienić w istniejącym projekcie lub na przykład dodać coś od siebie. Dopiero po pełnej akceptacji projektu otrzymasz od nas pełną specyfikację zestawu, a także wzór umowy oraz warunki płatności realizacji.

Krok 2

Po akceptacji (lub ewentualnej modyfikacji) umowy wyślemy Ci gotowy – podpisany przez nas dokument wraz z fakturą proforma. Jeśli wszystko będzie się zgadzało, odsyłasz nam podpisaną umowę. Pamiętaj, że warunkiem realizacji zamówienia jest wpłata zaliczki w wysokości 30% kwoty zamówienia

Krok 3

Teraz czas na produkcję. Prosimy Cię o cierpliwość, bo to czasochłonny proces, a nam zależy na wysokiej jakości… i Twoim zadowoleniu:) Od cięcia profili, poprzez produkcję poduch i poszewek po pakowanie – na każdym etapie tego złożonego procesu dokładamy wszelkich starań, aby finalnie stworzony zestaw mebli był idealnie dopracowany.

Krok 4

Z nami nie musisz martwić się o dowóz, czy montaż. Działamy kompleksowo, dlatego tę usługę masz w cenie*. Wystarczy tylko, że podasz pasującą Ci datę dostawy i wskażesz adres pod który mają trafić Twoje meble. My ekspresowo złożymy je i ustawimy w wyznaczonym przez Ciebie miejscu: w ogrodzie, na tarasie lub na patio.

* darmowa dostawa jest uzależniona od miejsca dostawy i wartości zamówienia – dopytaj nas o szczegóły.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera. Otrzymasz Checklistę "O czym musisz pamiętać urządzając taras lub ogród i wybierając meble ogrodowe", a także mnóstwo cennych inspiracji oraz porad z zakresu ogrodnictwa i aranżacji przestrzeni.