Jesteś zainteresowany ofertą MODU? Skontaktuj się z nami.
Zaznacz stronę

Meble ogrodowe na taras to nie tylko stelaż – co jeszcze uwzględnić przy wyborze?

utworzone przez | maj 13, 2022 | Porady

Słoneczna pogoda zachęca do błogiego wypoczynku na łonie przyrody. Właściciele ogrodu są w uprzywilejowanej sytuacji i mogą cieszyć się piękną aurą, nie opuszczając swojej działki. Jakie meble ogrodowe na tarasie sprawią, że relaks w przydomowym, zielonym zakątku będzie jeszcze przyjemniejszy? Jakie aspekty uwzględnić przy wyborze mebli ogrodowych na taras? Sprawdźmy.

Słoneczna pogoda zachęca do błogiego wypoczynku na łonie przyrody.

meble ogrodowe na tarasie

MODU meble ogrodowe na taras. Linia MODERN

Funkcjonalność i mobilność zestawu mebli ogrodowych na taras

Solidny stelaż świadczy o wysokiej jakości i żywotności mebli ogrodowych, jednak ten element konstrukcyjny nie może być jedynym kryterium wyboru. Meble ogrodowe na taras powinny być funkcjonalne i mobilne. Dzięki temu w każdej chwili możemy przenieść je np. z altany na taras lub w inną, bardziej słoneczną część ogrodu. Kryteria te spełniają m.in. meble ogrodowe z aluminium, które charakteryzują się niską wagą, szczególnie w porównaniu do ich odpowiedników z drewna, czy kutego żelaza. Meble aluminiowe są ponadto bardzo trwałe i niepodatne na działanie wilgoci, niskich ani wysokich temperatur. Możemy więc cieszyć się ich niezmienionym, pięknym wyglądem przez długie lata.

Solidny stelaż świadczy o wysokiej jakości i żywotności mebli ogrodowych

meble ogrodowe na tarasie z drewna

Meble ogrodowe na taras MODU Linia MODERN

Styl mebli na zewnątrz dopasowany ogrodu i bryły budynku

Przy zakupie mebli na taras warto zwrócić uwagę, aby ich charakter współgrał ze stylem, w jakim został urządzony ogród oraz ogólnym wyglądem budynku. Warto stawiać na zestawy mebli ogrodowych na taras o uniwersalnej, prostej formie, która nie straci na aktualności mimo upływu lat. Z tego względu staramy się, by nasze meble modułowe MODU były ponadczasowe i nie tylko wpisywały się w aktualne trendy, ale też nie traciły na atrakcyjności w kolejnych sezonach.

Przy zakupie mebli na taras warto zwrócić uwagę, aby ich charakter współgrał ze stylem, w jakim został urządzony ogród oraz ogólnym wyglądem budynku 

meble ogrodowe na taras ujęcie studyjne

Układ mebli ogrodowych taras w ujęciu studyjnym

Wytrzymałe i komfortowe poduszki

Wielu Klientów skupia się na ogólnym wyglądzie mebli do ogrodu, bagatelizując jakość i wytrzymałość poduszek. Przecież to w dużej mierze właśnie od nich zależy wygoda użytkowania narożnika, sofy, czy foteli ogrodowych. Warto więc upewnić się, czy siedziska mebli ogrodowych na taras są odpowiednio komfortowe, nie tracą formy podczas korzystania z nich. Co jeszcze ma znaczenie? Szwy i wykończenie. Należy sprawdzić, czy poduszki mają równe, solidne szwy, czy nie wystają z nich niedbale nitki. Dobrze jeśli siedziska, oparcia i poduszki mają opcję ściągania pokrowców, dzięki czemu w razie zabrudzenia można wyprać tkaninę w pralce automatycznej, zamiast tracić czas na żmudne, ręczne czyszczenie.

Upewnij się czy siedziska mebli ogrodowych na taras są odpowiednio komfortowe, nie tracą formy podczas korzystania z nich.

poduszki dekoracyjne na meblach ogrodowych

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą produktową, gdzie dostępne są ekskluzywne meble ogrodowe MODU w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Kilka słów o Jarosław Saternus

Otrzymaj checklistę oraz voucher o wartości 350 zł

Otrzymasz Checklistę „O czym musisz pamiętać urządzając taras lub ogród i wybierając meble ogrodowe”, a także voucher o wartości 350 zł na wizualizację Twojego ogrodu.

Sprawdź podobne wpisy

ARANŻACJA OGRODU CZYLI BEZ OGRÓDEK O… OGRODZIE

ARANŻACJA OGRODU CZYLI BEZ OGRÓDEK O… OGRODZIE

Twój plan na ten rok to metamorfoza ogródka? A może właśnie kończysz budowę domu i czas na zagospodarowanie otoczenia? Dowiedz się, jakich wytycznych się trzymać, a czego unikać przy aranżacji ogrodu czyli Twojej wymarzonej zielonej enklawy. Stwórz ogród marzeń, w...

Meble ogrodowe z aluminium

Meble ogrodowe z aluminium

Jaki wybrać zestaw mebli ogrodowych? Producenci mebli ogrodowych stworzyli różnorodną ofertę, dlatego każdy klient znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie. Dziś podpowiemy, dlaczego warto wybrać ogrodowe meble z aluminium na swój wymarzony taras. Dzisiaj klient może...