fbpx

Pomysł na taras Gliwice

Jak urządzić taras? Jakie dodatki sprawią, że będzie to przestrzeń w pełni użytkowa i zarazem klimatyczna? Takie pytanie zadaje sobie zdecydowana większość posiadaczy domu z ogrodem i przydomowym tarasem. Wykreowanie tarasu, który będzie spójny stylistycznie z domem i do tego w pełni funkcjonalnym miejscem do odpoczynku rodzi wiele dylematów.

Dodatki, akcesoria i miejsce do siedzenia…

Planując stworzyć miejsce czy to do wypoczynku, czy też do spotkań rodzinnych, konieczne będzie doposażenie tarasu w miejsce do siedzenia. Najlepszym wyborem będą całoroczne meble dedykowane na taras, czyli takie których nie będzie trzeba chować po każdym sezonie. Dzięki temu taras o każdej porze roku będzie prezentować się estetycznie i w każdej chwili będzie miejscem gotowym do wypoczynku. Dobrym uzupełnieniem estetyki tarasu będą wszelkiego rodzaju dodatki i akcesoria. Duża ilość zieleni, modne dodatki,  takie jak lampiony, czy świeczniki dodadzą przytulnego wspaniałego uroku.

Inwestowanie w wygodne meble i dodawanie detali, takich jak dywan na zewnątrz, miękkie poduszki do siedzenia, rośliny doniczkowe, zadbanie o oświetlenie sprawią, że przestrzeń będzie jeszcze bardziej zachęcająca.

Zainspiruj się MODU!

Nie każdy jest urodzonym artystą i architektem wnętrz, dlatego też najlepiej w tej kwestii zaufać specjalistom. Na stronie Modu.pl można podejrzeć całe mnóstwo zachwycających pomysłów, dotyczących tego jak urządzić taras i miejsce wokół niego. Wiemy jak ważna jest spójność aranżacji domu z projektem tarasu. Dlatego bez względu na to, czy masz mały dom z dużym balkonem czy też mały nieustawny taras, przedstawiamy Ci pomysły na taras, które możesz wykorzystać do swojej własnej aranżacji.

Jeśli mieszkasz w Gliwicach i potrzebujesz pomysłu na taras, dostępna na naszej stronie internetowej galeria z gotowymi aranżacjami. W sekcji GALERIA mogą Państwo sprawdzić przykładowe sposoby łączenia zestawów mebli i dodatków na przydomowych obiektach tarasowych. Propozycje dotyczą projektów realizowanych nie tylko w Gliwicach ale w całej Polsce.

Sprawdź też: pomysł na taras Katowice, pomysł na taras Rybnik

 

wyślij wiadomość