Jesteś zainteresowany ofertą MODU? Skontaktuj się z nami.
Zaznacz stronę

Modu na targach 4 Design Days 2020

utworzone przez | gru 23, 2019 | MODU

 

Każdy producent i sprzedawca mebli marzy o udziale w prestiżowych targach branżowych na przykład takich jak 4 Design Days 2020, ponieważ dają możliwość zaprezentowania oferty firmy, ocieplenie jej wizerunku oraz nawiązanie relacji biznesowych. Odwiedzający targi mogą stać się potencjalnymi klientami, którzy skorzystają z oferty i polecą produkty kolejnym osobom.

Dlaczego warto wziąć udział w targach?

Targi branżowe to idealny sposób, aby wypromować swoje firmy oraz ich oferty. Na wydarzeniu zjawią się firmy, które oferujące podobne produkty. To daje szansę na, aby nawiązać współprace biznesowe i stworzenie nowych projektów i produktów. Targi odwiedzają przede wszystkim osoby zainteresowane branżą, co oznacza możliwość sprzedaży usług i nawiązania długotrwałej relacji z klientami. Na stoisku powinny znaleźć się najlepsze produkty oferowane przez firmę, które trzeba dobrze zaprezentować. Można skupić się również na jednym produkcie, który będzie reprezentował firmę podczas targów. Dobrym rozwiązaniem jest przygotowanie materiałów reklamowych prezentujących firmę i jej osiągnięcia. Klient może takie materiały zabrać do domu i zastanowić się nad ofertą firmy.

Targi 4 Design Days 2020

W dniach 6-9 lutego 2020 w katowickim Spodku odbędzie się V edycja targów 4DD, które są poświęcone współczesnym trendom designu. 6 i 7 lutego to Dni dla profesjonalistów, a 8 i 9 lutego Dni otwarte. W V edycji dostępnych będzie mnóstwo nowych wydarzeń i atrakcji, które przyciągną uwagę projektantów i klientów. Podczas Dni dla profesjonalistów do Spodka przybędzie 10 tysięcy gości biznesowych. Znajdą się wśród nich architekci, inwestorzy, projektanci, deweloperzy i władze samorządowe. Podczas wydarzenia odbędzie się V edycja konkursu Property Design Awards, który wyłoni obiekty i przestrzenie prezentujące najlepszą architekturę i design w Polsce. W targach bierze udział nawet 25 tysięcy zwiedzających, a znajdziemy wśród nich pasjonatów designu i architektury. Targi to przede wszystkim ukazanie produktów i usług na ponad 300 ekspozycjach. W programie wydarzenia są wystąpienia znanych architektów, wywiady oraz pokaz najlepszych projektów ostatniego roku. Pojawią się także zagadnienia prezentujące trendy w designie na kolejny rok.

Oferta Modu na 4DD 2020

Modu, czyli projektanci ekskluzywnych mebli ogrodowych biorą udział w targach i współpracują z lokalną firmą Sunżal. Sunżal to firma zajmująca się sprzedażą markiz, rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych i pergoli. To produkty, które znajdą swoje miejsce np. na tarasach lub jako dodatek do domów. Firma posiada sieć partnerów o zasięgu ogólnopolskim, a wybrane produkty są dostępne również na Litwie, w Niemczech, Czechach i Austrii. Oferta to przede wszystkim kompleksowa obsługa zawierająca doradztwo techniczne, profesjonalny montaż i serwis. Sunżal tworzą bardzo ambitni ludzie, którzy nie boją się wyzwań oraz nietypowych realizacji. Każdy klient może liczyć na pomoc w trakcie projektowania, składania zamówienia oraz po jego realizacji. Podczas targów zostanie zaprezentowany model mebli ogrodowych Arucas.

Meble ogrodowe Arucas

Modu to producent i sprzedawca ekskluzywnych i nowoczesnych mebli ogrodowych. Ramy mebli wykonujemy z aluminium o grubości 2 mm. Daje to gwarancję wytrzymałości połączonej z lekkością mebli. Wszystkie spawy są starannie wykończone, ponieważ wykonujemy je z wielką starannością. Stelaże mebli Modu mogą mieć różnorodne kolory, ponieważ wykorzystujemy malowanie proszkowe. Wszystkie meble, które oferujemy, przede wszystkim wyróżnia wysoka odporność na promieniowanie UV, pleśń, rdzę, wilgoć i pęknięcia. Poduszki, oparcia i siedziska są wykonane z materiałów odpornych na blaknięcie i zabrudzenia. Dostępne na targach meble Arucas są inspirowane nadmorskim miastem. Meble łączą w sobie uroki kamienisto-piaszczystych plaż oraz lokalną architekturę. Polecamy szczególnie meble w bieli, które pięknie prezentują się w promieniach słonecznych. Tak urządzony taras przywoła jeszcze bardziej wspomnienia dotyczące beztroskich wakacji. Meble Arucas dobrze komponują się z kwiatami. W ofercie znajdziemy fotele pojedyncze, moduły zewnętrzne prawe i lewe, moduły wewnętrzne i narożnikowe. Klient może do zestawu stolik oraz podnóżek.

Kilka słów o Jarosław Saternus

Sprawdź podobne wpisy

Meble ogrodowe aluminiowe – dlaczego warto wybrać akurat te?

Meble ogrodowe aluminiowe – dlaczego warto wybrać akurat te?

Jaki wybrać zestaw mebli ogrodowych? Producenci mebli ogrodowych stworzyli różnorodną ofertę, dlatego każdy klient znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie. Dziś podpowiemy, dlaczego warto wybrać ogrodowe meble aluminiowe na swój wymarzony taras. Dzisiaj klient może...

Meble tarasowe na lata – co sprzyja ich niszczeniu?

Meble tarasowe na lata – co sprzyja ich niszczeniu?

Solidnie wykonane zestawy mebli na taras są w stanie przetrwać z nami naprawdę lata. Jednak w zależności od materiału, jakości produkcji i czynników zewnętrznych, na jakie są narażone, niekiedy mogą szybko stracić piękny wygląd. Co konkretnie sprawia, że meble...