Jesteś zainteresowany ofertą MODU? Skontaktuj się z nami.
Zaznacz stronę

Modu na targach 4 Design Days 2020

utworzone przez | gru 23, 2019 | Inspiracje

 

Każdy producent i sprzedawca mebli marzy o udziale w prestiżowych targach branżowych na przykład takich jak 4 Design Days 2020, ponieważ dają możliwość zaprezentowania oferty firmy, ocieplenie jej wizerunku oraz nawiązanie relacji biznesowych. Odwiedzający targi mogą stać się potencjalnymi klientami, którzy skorzystają z oferty i polecą produkty kolejnym osobom.

Dlaczego warto wziąć udział w targach?

Targi branżowe to idealny sposób, aby wypromować swoje firmy oraz ich oferty. Na wydarzeniu zjawią się firmy, które oferujące podobne produkty. To daje szansę na, aby nawiązać współprace biznesowe i stworzenie nowych projektów i produktów. Targi odwiedzają przede wszystkim osoby zainteresowane branżą, co oznacza możliwość sprzedaży usług i nawiązania długotrwałej relacji z klientami. Na stoisku powinny znaleźć się najlepsze produkty oferowane przez firmę, które trzeba dobrze zaprezentować. Można skupić się również na jednym produkcie, który będzie reprezentował firmę podczas targów. Dobrym rozwiązaniem jest przygotowanie materiałów reklamowych prezentujących firmę i jej osiągnięcia. Klient może takie materiały zabrać do domu i zastanowić się nad ofertą firmy.

Targi 4 Design Days 2020

W dniach 6-9 lutego 2020 w katowickim Spodku odbędzie się V edycja targów 4DD, które są poświęcone współczesnym trendom designu. 6 i 7 lutego to Dni dla profesjonalistów, a 8 i 9 lutego Dni otwarte. W V edycji dostępnych będzie mnóstwo nowych wydarzeń i atrakcji, które przyciągną uwagę projektantów i klientów. Podczas Dni dla profesjonalistów do Spodka przybędzie 10 tysięcy gości biznesowych. Znajdą się wśród nich architekci, inwestorzy, projektanci, deweloperzy i władze samorządowe. Podczas wydarzenia odbędzie się V edycja konkursu Property Design Awards, który wyłoni obiekty i przestrzenie prezentujące najlepszą architekturę i design w Polsce. W targach bierze udział nawet 25 tysięcy zwiedzających, a znajdziemy wśród nich pasjonatów designu i architektury. Targi to przede wszystkim ukazanie produktów i usług na ponad 300 ekspozycjach. W programie wydarzenia są wystąpienia znanych architektów, wywiady oraz pokaz najlepszych projektów ostatniego roku. Pojawią się także zagadnienia prezentujące trendy w designie na kolejny rok.

Oferta Modu na 4DD 2020

Modu, czyli projektanci ekskluzywnych mebli ogrodowych biorą udział w targach i współpracują z lokalną firmą Sunżal. Sunżal to firma zajmująca się sprzedażą markiz, rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych i pergoli. To produkty, które znajdą swoje miejsce np. na tarasach lub jako dodatek do domów. Firma posiada sieć partnerów o zasięgu ogólnopolskim, a wybrane produkty są dostępne również na Litwie, w Niemczech, Czechach i Austrii. Oferta to przede wszystkim kompleksowa obsługa zawierająca doradztwo techniczne, profesjonalny montaż i serwis. Sunżal tworzą bardzo ambitni ludzie, którzy nie boją się wyzwań oraz nietypowych realizacji. Każdy klient może liczyć na pomoc w trakcie projektowania, składania zamówienia oraz po jego realizacji. Podczas targów zostanie zaprezentowany model mebli ogrodowych Arucas.

Meble ogrodowe Arucas

Modu to producent i sprzedawca ekskluzywnych i nowoczesnych mebli ogrodowych. Ramy mebli wykonujemy z aluminium o grubości 2 mm. Daje to gwarancję wytrzymałości połączonej z lekkością mebli. Wszystkie spawy są starannie wykończone, ponieważ wykonujemy je z wielką starannością. Stelaże mebli Modu mogą mieć różnorodne kolory, ponieważ wykorzystujemy malowanie proszkowe. Wszystkie meble, które oferujemy, przede wszystkim wyróżnia wysoka odporność na promieniowanie UV, pleśń, rdzę, wilgoć i pęknięcia. Poduszki, oparcia i siedziska są wykonane z materiałów odpornych na blaknięcie i zabrudzenia. Dostępne na targach meble Arucas są inspirowane nadmorskim miastem. Meble łączą w sobie uroki kamienisto-piaszczystych plaż oraz lokalną architekturę. Polecamy szczególnie meble w bieli, które pięknie prezentują się w promieniach słonecznych. Tak urządzony taras przywoła jeszcze bardziej wspomnienia dotyczące beztroskich wakacji. Meble Arucas dobrze komponują się z kwiatami. W ofercie znajdziemy fotele pojedyncze, moduły zewnętrzne prawe i lewe, moduły wewnętrzne i narożnikowe. Klient może do zestawu stolik oraz podnóżek.

Kilka słów o Jarosław Saternus
Jestem założycielem i CEO MODU, gdzie od 2015 roku łączę pasję do designu z tworzeniem trwałych mebli ogrodowych. Inspirację czerpię z pragnienia tworzenia produktów, które są nie tylko estetyczne, ale również dopasowane do potrzeb i marzeń naszych klientów. W MODU priorytetem jest personalizacja i trwałość, co odzwierciedla nasza kolekcja – szeroki wybór designu, kolorów i komfortu. Decyzja o budowaniu własnej marki zamiast współpracy z innymi firmami była podyktowana chęcią dzielenia się naszą pasją i wizją. W MODU stawiamy na produkty, które przetrwają lata, wyrażając nasze zaangażowanie w jakość i indywidualne podejście.

Sprawdź podobne wpisy

Jakie meble wybrać na niezadaszony taras?

Jakie meble wybrać na niezadaszony taras?

Decydując się na aranżację przestrzeni na tarasie niezadaszonym, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Wybór odpowiednich mebli może być kluczowy dla komfortu użytkowania oraz trwałości całego wyposażenia. W tym artykule przedstawimy, na co zwrócić uwagę,...

Jak zacienić taras? Najlepsze sposoby

Jak zacienić taras? Najlepsze sposoby

Zacienienie tarasu to kluczowy element, który pozwala cieszyć się komfortem i relaksem na zewnątrz, szczególnie w upalne dni. Właściwe zacienienie tarasu chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a także wpływa na estetykę i funkcjonalność przestrzeni....

Jak urządzić taras w bloku?

Jak urządzić taras w bloku?

Aranżacja tarasu w bloku może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy mamy do dyspozycji ograniczoną przestrzeń. Jednak z odpowiednimi pomysłami i rozwiązaniami, nawet mały taras może stać się przytulnym miejscem do relaksu i spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. W tym artykule...