Jesteś zainteresowany ofertą MODU? Skontaktuj się z nami.
Zaznacz stronę

Materiały ekskluzywnych mebli ogrodowych

[row cols_nr=”2″][col size=”6″ class=”island”]

nowoczesne meble ogrodowe z tkaniną Sunbrella

Oddajemy Tobie ekskluzywne meble ogrodowe, w których tkanina obić pleciona jest z barwnych włókien akrylowych o najwyższej jakości przez co produkt jest przyjemny jak wełna a przy tym pozostaje obojętny dla alergii a także podrażnień skóry.

Jest odporny na działanie światła i słabo chłonie wilgoć. Dlatego brak zainteresowania nim przez insekty czy mikroorganizmy. Do tego pięknie się barwi w całej palecie kolorów. Zwróć uwagę, że poza standardowymi możesz dobrać kolory wg. własnego uznania -nie zwlekaj spróbuj już dziś.

  • Odporny na płowienie pod wpływem promieni słonecznych (UV)
  • Jest bardzo odporny na zabrudzenia
  • Przyjemny w dotyku
  • Dobrze wygląda w każdym kolorze

[/col][col size=”6″]

[/col][/row]

 

[row cols_nr=”2″][col size=”6″ class=”island”]

 

[/col][col size=”6″]Jesteśmy dumni bo mamy dla Ciebie ekskluzywne meble ogrodowe!

Udało nam się dokonać rzeczy niezwykłej a ty już dziś poczuj to kupując nasze ekskluzywne meble ogrodowe.

Połączyliśmy trwałość z wysublimowaną estetyką i dzięki temu te meble będą długo cieszyć oko właściciela i jego gości.

Ramy mebli wykonane zostały z aluminium o grubości 2 mm co sprawia, że są one lekkie i jednocześnie trwałe. Meble są spawane i starannie wyszlifowane, zapewniając gładkie łączenia poszczególnych elementów.

Technologia utwardzonego malowania proszkowego zapewnia równomierne przyleganie cząstek farby do powierzchni aluminium – tworzą niezwykle trwałą powłokę w kolorze, który nie blaknie na słońcu. Dobrze to wygląda i na długo ucieszy Twoje oko.

Tkanina obić jest bardzo przyjazna użytkownikom – cieszy dotykiem i daje spokój trwałością na co producent daje aż 5 lat gwarancji. Nikomu nie zaszkodzi, ponieważ ma certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, czyli masz pewność, że nie zawiera niczego szkodliwego dla zdrowia.

Możesz im zaufać!

[/col][/row]