Jesteś zainteresowany ofertą MODU? Skontaktuj się z nami.
Zaznacz stronę

Z MODU RELAKS TO WIĘCEJ NIŻ CHWILA PRZYJEMNOŚCI

Nieważne, czy możesz sobie pozwolić na krótki odpoczynek z filiżanką kawy, czy wielogodzinne biesiadowanie. Ważne, aby Twój relaks był wysokiej jakości. A do tego niezbędne są wygodne meble. Takie skrojone na Twoją miarę. Meble MODU. Z nimi odkryjesz relaks na najwyższym poziomie.

BO ZASŁUGUJESZ NA RELAKS W DOBRYM TOWARZYSTWIE!

W MODU wierzymy, że najlepiej relaksować się w dobrym towarzystwie. Będą to nie tylko Twoi znajomi, ale też… nasze meble. Stworzona przez nas bogata oferta mebli modułowych to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby, gusta i wymagania. Dlatego z łatwością dopasujesz je do wielkości i rodzaju przestrzeni, którą dysponujesz (ogród/patio/mały taras) oraz własnych upodobań i stylu życia.

Arucas

Hiszpańskie piękno lokalnej architektury w połączeniu z urokiem kamienisto-piaszczystych plaż dało początek linii, którą charakteryzuje wyrazista konstrukcja i solidne siedziska. A to oznacza relaks w najlepszym wydaniu.

Zobacz więcej

Mauro

Linia inspirowana bogactwem kultury Maurów i stworzona we współpracy ze zdolnymi projektantami to wygoda zamknięta w kunsztownie zdobionej formie. W takim towarzystwie relaks jest prawdziwie wyjątkowym doznaniem.

Zobacz więcej

Paella

Rozgrzany piasek hiszpańskiej pustyni stał się inspiracją do stworzenia linii, która nie tylko okazale się prezentuje, ale też zwyczajnie spełnia swoje funkcje. Jej ergonomiczność gwarantuje pełny chillout o każdej porze dnia.

Zobacz więcej

Maladeta

Kompaktowość i nietuzinkowa forma wykończenia odzwierciedla surowy klimat Pirenejów, czyli pejzaż, który stał się inspiracją dla tej linii. Warto wziąć ją pod uwagę szczególnie, gdy dysponuje się mniejszą powierzchnią wypoczynkową.

Zobacz więcej

Modern

Lato, słońce, letnia bryza i Ty. W modułowych meblach z tej linii poczujesz to z całą mocą. Nowoczesna forma idealnie spełnia swoją funkcję, przynosząc czas pełny relaksu nawet na mniejszym tarasie.

Zobacz więcej

Teide

Hiszpański wulkan Teide to siła i piękno. Kwintesencją tego surowego krajobrazu stała się nasza linia modułów pełna zaobleń i kątów prostych. Design adresowany dla odważnych, który wygląda dobrze szczególnie w większej przestrzeni.

Zobacz więcej

Masz pytania?

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów.

Czy mogę zastosować inny kolor w MODU Modern?

TAK!
Kolor mebli MODU Arucas możesz dopasować do siebie.
Ramy mebli produkujemy w pełnej palecie barw RAL – czyli masz do wyboru aż 213 kolorów!
Dodatkowo obicia mebli oraz poduszki możesz dobierać z wzronika tkanin SunBrella

Czy muszę czekać? Czy meble są dostępne "od ręki"?
Gdzie odbiorę zamówione meble? Co z transportem?

Przy zamówieniu mebli MODU Arucas każdorazowo uzgadniane są indywidualne preferencje odbioru i transportu mebli:

  • dowozimy meble pod wskazany adres, wnosimy i montujemy zestaw
  • możesz odebrać osobiście w salonach z meblami MODU (adresy tutaj).
  • możesz zamówić pojedyńcze moduły (fotel, pufa, stolik, leżak) z dostawą przez kuriera
Czy w cenę jest wliczone, wniesienie oraz montaż mebli?

Przy zamówieniu zestawu mebli MODU Arucas – w naszym standardzie jest ich wniesienie, rozpakowanie oraz montaż.
Jeśli zamawiasz pojedyńczy moduł typu stolik, fotel lub pufa – możesz wybrać opcje dostawy kurierem – wtedy wniesienie i rozpakowanie jest w Twojej gestii.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera. Otrzymasz Checklistę "O czym musisz pamiętać urządzając taras lub ogród i wybierając meble ogrodowe", a także mnóstwo cennych inspiracji oraz porad z zakresu ogrodnictwa i aranżacji przestrzeni.