+48 534 657 565

Meble ogrodowe MODU

Wybierz meble do swojego miejsca

Katalog mebli MODU.PL - na taras, patio i do Twojego ogrodu

To Twój ogród. Wybierz meble, które podkreślą Twój styl.

Gdziekolwiek nie ustawisz swoich nowych mebli ogrodowych, będą one podkreślać prestiż i elegancję miejsca. Dadzą komfortowy wypoczynek Tobie i Twoim bliskim – kiedykolwiek i gdziekolwiek tylko zechcesz. Wzbudzą podziw w ogrodzie, pozwolą na relaks na patio, będą oazą wytchnienia na tarasie – przez 365 dni w roku.

MODU – Meble w modułach

Meble do ogrodu powinny dokładnie wpasować się w Twoją przestrzeń, wzbogacić ją i podkreślić jej unikalne cechy. Dlatego oprócz solidnego wykonania oraz najwyższej jakości tkanin nadrzędną ideą, która przyświecała nam w tworzeniu mebli MODU była modułowość i zmienność.

MODU nie narzuca Ci gotowych rozwiązań. Cała moc twórcza jest w Twoich rękach. Wybierz swoje meble ogrodowe, zorganizuj swoją przestrzeń i ciesz się relaksem w swoim własnym wymiarze. A jeśli poczujesz chęć zmiany… MODU zmieni się razem z Tobą!

Stwórz więc unikatowy, nowoczesny zestaw mebli ogrodowych i pozwól, by po prostu dopasowały się do Ciebie.

Który styl MODU rozbudza Twoją wyobraźnię?

ARUCAS Meble modułowe do ogrodu i taras

ARUCAS – Meble na taras lub patio w stylu Gran Canaria

Arucas to miasto położone na wyspie nad Oceanem Atlantyckim, 12 kilometrów od miasta Las Palmas de Gran Canaria. Zainspirowało nas do stworzenia mebli, które łączą w sobie piękno lokalnej architektury z urokiem kamienisto-piaszczystych plaż. Idealnie wyglądają w słonecznej bieli, przywołując na myśl egzotyczne widoki i beztroski, wakacyjny relaks.

➡️ Zobacz pełną specyfikację mebli linii Arucas

MALADETA - Meble modułowe do ogrodu i taras

MALADETA – Meble na taras, ogród w stylu pirenejskim

Inspiracja dla tego zestawu mebli pochodzi z serca hiszpańskich gór. Maladeta to masyw górski w Pirenejach Zachodnich, blisko granicy z Francją, pokryty wiecznym śniegiem i małymi lodowcami. Nieco chłodniejszy klimat tego zestawu sprawia, że przypadnie do gustu tym, którzy wolą zachować nieco dystansu do świata.

➡️ Zobacz pełną specyfikację linii Maladeta

MODU - Linia MAURO Meble tarasowe

MAURO – Meble na taras, do altany w stylu artystycznym

Do stworzenia tego zestawu zaprosiliśmy projektantów Akademii Sztuk Pięknych, by stworzyć coś niebagatelnego i prowokacyjnego – uczucie obcowania ze sztuką na własnym podwórku. Kolekcja cieszy oczy, inspiruje myśli i jest absolutnie cudowna w dotyku. Pełen pakiet dla zmysłów!

➡️ Zobacz pełną specyfikację linii Mauro

MODERN - Meble tarasowe MODU.PL

MODERN – Meble na taras, patio w nowoczesnym stylu

Wygodny minimalizm w doskonałym wydaniu. To kolekcja nieco bliższa klasycznym kształtom, choć nadal niepozbawiona smaku i charakteru. Narodziła się z chęci powrotu do ciepłych krajów i zalanych słońcem tarasów, na których jedyne wytchnienie oferują liście palm i dobrze schłodzone, białe wino.

➡️ Zobacz pełną specyfikację linii Modern

Meble tarasowe Paella

PAELLA – Meble tarasowe w stylu hiszpańskim

Wyjątkowy zestaw obiadowy odnosi się do hiszpańskiej paelli, dania na bazie ryżu, z dodatkiem szafranu i owoców morza. Chcieliśmy w tym projekcie również zawrzeć kilka składników: ciepło hiszpańskiego słońca i kolor rozgrzanych piasków największej europejskiej pustyni – Tabernas w okolicach miasta Almería.

➡️ Zobacz pełną specyfikację linii Paella

TEIDE Meble tarasowe MODU

TEIDE – Meble tarasowe, do patio z Teneryfy

Legenda głosi, że Teneryfa jest pozostałością zaginionej Atlantydy i faktycznie, trudno odmówić wyspie magicznej aury. Górujący nad nią wulkan Teide – najwyższy punkt Oceanu Atlantyckiego – i rozciągający się z jego szczytu widok wpłynęły na powstanie tej kolekcji. Sprawdź, czy i Ty zatęsknisz do wulkanicznego krajobrazu, relaksując się w meblach Teide.

➡️ Zobacz pełną specyfikację linii Teide