Jesteś zainteresowany ofertą MODU? Skontaktuj się z nami.
Zaznacz stronę

MODU – BIZNES INSPIROWANY PODRÓŻAMI

Poznaj historię naszych mebli!

Producent mebli ogrodowych

Nawet najpiękniejsze wakacje kiedyś się kończą… A my – jeszcze nie jako producent mebli ogrodowych – oczarowani słoneczną Hiszpanią – chcieliśmy doświadczać jej uroku dłużej. Żal nam było opuszczać te urokliwe miejsca.  Zapragnęliśmy więc czegoś, co będzie nam przypominać nasze hiszpańskie wakacje. A cóż może być lepszego niż klimatyczny taras zainspirowany wspaniałymi wakacyjnymi krajobrazami?

Jednak stworzenie klimatycznej oazy relaksu w naszym ogrodzie okazało się nie lada wyzwaniem. Bezskutecznie szukaliśmy mebli skrojonych na miarę naszych (mocno skonkretyzowanych) potrzeb – wygodnych, dobrych jakościowo i choć trochę… „jakiś”. Dlatego postanowiliśmy, że sami je zaprojektujemy i zostaniemy producentem mebli ogrodowych.

MODU producent mebli ogrodowych

Pierwsza była kolekcja MODERN. Te meble zrobiliśmy dla siebie, więc nie było żadnych kompromisów jakościowych. Okazały się tak dobre, że coraz więcej znajomych pytało, gdzie je kupiliśmy. Pod wpływem rosnącej liczby zapytań, zdecydowaliśmy: zakładamy biznes i projektujemy meble na taras. Ale takie, które będą nietuzinkowe i pasujące do każdej przestrzeni. Tak narodził się pomysł, zostajemy producentem mebli ogrodowych, które stworzą harmonijną całość nawet na najmniejszym tarasie.

Ponieważ pierwszymi klientami byli nasi znajomi, starannie dobraliśmy materiały i wykonawców. Nasze produkty nie mogły przynieść nam wstydu. Zatrudniliśmy profesjonalnych twórców z artystycznym zacięciem do projektowania mebli. Mieli za zadanie połączyć wygodę z minimalistycznym pięknem. Udało się. Nasz ambitny cel – projektowanie komfortowych mebli odznaczających się wysoką jakością i oryginalną formą – został osiągnięty.

Sześć linii, które aktualnie produkujemy to sześć historii inspirowanych Hiszpanią. Każda z nich jest inna, dlatego i meble różnią się formą oraz detalami. Ale wszystkie powstały z myślą o komforcie na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że spełniają niezwykle zróżnicowane oczekiwania kupujących. Ale nie poprzestajemy na tym. Śledzimy trendy, słuchamy klientów, obserwujemy rynek.

Kto wie, czym będzie inspirowana następna kolekcja?

A jaki jest Twój styl?

 

Wybierz spośród sześciu linii mebli ogrodowych i dopasuj do swojej przestrzeni.

Pamiętaj meble możesz dowolnie konfigurować bo moduły pasują do każdego układu i przestrzeni.

ARUCAS Meble modułowe do ogrodu i taras

ARUCAS

Meble ogrodowe w stylu Gran Canaria

MALADETA - Meble modułowe do ogrodu i taras

MALADETA

Meble ogrodowe w stylu pirenejskim

Seria MAURO

MAURO

Meble ogrodowe w stylu artystycznym

meble tarasowe z aluminium na tarasie z deski tarasowej

MODERN

Meble ogrodowe w stylu nowoczesnym

PAELLA - Meble modułowe do ogrodu i taras

PAELLA

Meble ogrodowe w stylu hiszpańskim

TEIDE Meble modułowe do ogrodu i taras

TEIDE

Meble ogrodowe z Teneryfy

Jeśli potrzebujesz nietuzinkowych inspiracji dotyczących zagospodarowania przestrzeni tarasowej, ogrodowej oraz chciałbyś zobaczyć meble MODU w rożnych aranżacjach – zapraszamy na BLOG.