fbpx

O nas

producent mebli ogrodowych

O nas i naszych meblach

logo MODU producent mebli ogrodowych

Na początku był pomysł: zabierzmy Hiszpanię do domu. Szkoda było opuszczać te piękne miejsca, więc zapragnęliśmy czegoś, co będzie nam przypominać hiszpańskie wakacje w Polsce. A cóż może być lepszego niż klimatyczny taras zainspirowany tym, co tam widzieliśmy?

Okazało się, że nie ma idealnych mebli na taras. Cena nie ta albo jakość pozostawiała wiele do życzenia. Więc postanowiliśmy zrobić swoje jako producent mebli ogrodowych! Tak powstała pierwsza kolekcja “modern”. Zrobiliśmy je dla siebie, więc nie było żadnych kompromisów jakościowych. Były tak dobre, że coraz więcej znajomych pytało: gdzie można je dostać?

Pod wpływem rosnącej liczby zapytań, zdecydowaliśmy: robimy meble na taras, ale takie, żeby pasowały każdemu. I tak narodziły się meble modułowe, które stworzą harmonijną całość nawet na najmniejszym tarasie, odpowiadając na najbardziej wyrafinowane oczekiwania klientów.

Ponieważ pierwszymi klientami byli nasi znajomi, starannie dobraliśmy materiały i wykonawców – meble nie mogły nam przynieść wstydu. Zatrudniliśmy profesjonalnych projektantów z artystyczną żyłką do mebli. Mieli za zadanie połączyć wygodę z minimalistycznym pięknem. Udało się. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale to jeszcze nie koniec! Dążymy nie tylko do perfekcji. Naszym celem jest zaspokajanie różnych oczekiwań klientów, więc sześć aktualnych linii naszych mebli to nie jest szczyt naszych możliwości. Uważnie śledzimy trendy i słuchamy naszych klientów. Kto wie, czym będzie inspirowana następna kolekcja?

Producent mebli ogrodowych MODU poleca:

wyślij wiadomość