Jesteś zainteresowany ofertą MODU? Skontaktuj się z nami.
Zaznacz stronę

Pomysł na taras Katowice

Wiosna i lato to czas kiedy pozwalamy sobie na odpoczynek poza domem. Taras, balkon to idealne miejsca na relaks. Dlatego też zaraz przed rozpoczęciem sezonu letniego, warto zagospodarować przestrzeń na przydomowym tarasie czy ogrodzie.

Nowocześnie zgodnie z trendami

Taras powinien być elementem spójnym z projektem domu. Jeśli mamy swój ulubiony styl wnętrzarski, spokojnie można go zastosować planując projekt tarasu. Estetyka ma niebagatelne znaczenie w projektowaniu, dlatego dobrze jest dopilnować, by każdy element był spójny nie tylko z wyglądem ale przede wszystkim z naszym gustem. To my mamy czuć się przecież znakomicie, odpoczywając na przydomowym tarasie. Szukając pomysłu na taras w pierwszej kolejności powinniśmy wybrać meble, określić ich stylistykę, to z jakiego materiału mają być wykonane. Oprócz mebli dobrze jest pomyśleć o dodatkowych akcesoriach, przydatne i zarazem bardzo efektowne będą ozdobne doniczki, lampiony, świeczniki. Wszystko to co pozwoli nam stworzyć pomysł na taras z klimatem.

Funkcjonalnie i praktycznie

Na tarasie sprawdzą się dobrze dobrane meble. Oczywiście ich wybór powinien być podyktowany metrażem tarasu. Na małym tarasie dobrym pomysłem będzie doposażenie w niewielki zestaw mebli przykładowo 2 krzesła i mały stolik. Duży taras warto zagospodarować gotowym lub wykonanym na zamówienie zestawem mebli. Szukając pomysłu na taras oprócz kwestii estetycznych musimy zawsze mieć na względzie funkcjonalność i praktyczność. Jeśli nasz taras ma być obiektem całorocznym, warto go wyposażyć w takie dodatki i elementy, które będą odporne na mróz czy wilgoć.

Pomysł na taras — zobacz przykładowe inspiracje!

Tworzenie przestrzeni i jej aranżacja to nasza wielka pasja. Chcemy podzielić się nią z naszymi klientami. Stworzyliśmy dla Państwa kilka inspiracji wyposażenia tarasu z wykorzystaniem naszych mebli.

Przykładowe inspiracje zostały stworzone z myślą o mieszkańcach Katowic, którzy posiadają domy z ogrodem i tarasem, a jednocześnie poszukują pomysłów na stworzenie/zagospodarowanie idealnej przestrzeni dla siebie. Jesteś z Katowic i nie masz pomysłu na to jak urządzić taras? Zapoznaj się z galerią dostępną na stronie Modu.pl

Sprawdź też: meble ogrodowe Katowice, meble ogrodowe Tychy, meble ogrodowe Sosnowiec, meble ogrodowe Kraków, meble ogrodowe Gliwice, meble ogrodowe Warszawa, meble ogrodowe Bydgoszcz, pomysł na taras Gliwice, pomysł na taras Rybnik, pomysł na taras Katowice, meble patio Katowice, mebel ogrodowe Gdańsk