Jesteś zainteresowany ofertą MODU? Skontaktuj się z nami.
Zaznacz stronę

Ekskluzywne meble ogrodowe – inwestycja na lata

utworzone przez | lip 29, 2022 | MODU, Porady

Ekskluzywne meble do ogrodu pozwalają zmienić przydomowy, zielony zakątek w harmonijną przestrzeń do odpoczynku i spotkań z bliskimi. Dzięki ponadprzeciętnej jakości wykonania i użyciu wysokogatunkowych materiałów typu aluminium, czy tkaniny obiciowe Sunbrella, zestawy mebli ogrodowych są w stanie służyć użytkownikom przez wiele sezonów w fantastycznym stanie. Jakie są wszystkie zalety wyjątkowych mebli do ogrodu w jakości premium?

Po czym poznać ekskluzywne meble ogrodowe? Personalizacja i wysoka jakość wykonania

Ekskluzywny zestaw mebli ogrodowych zwraca uwagę estetycznym wyglądem, dopracowanym w najmniejszych szczegółach. W przypadku produktów z segmentu premium Klient ma możliwość dopasowania mebli ogrodowych do swoich indywidualnych potrzeb. Personalizacja pozwala dopasować każdą linię mebli do przyszłego użytkownika. Co to dokładnie oznacza? Klient może zadecydować m.in. o:

  • liczbie modułów,
  • wymiarach mebli ogrodowych,
  • rodzaju wypełnienia,
  • kształcie poduszek,
  • rodzaju tkaniny obiciowej.

Tego typu meble ogrodowe są nie tylko piękne, ale też bardzo funkcjonalne. Komplety dostępne u nas są wykonane z aluminium, solidnego i niezawodnego surowca. Dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji bez problemu znoszą większe obciążenia i ich przenoszenie np. z ogrodu na taras praktycznie nie wymaga żadnego wysiłku. Siedziska, oparcia i poduszki mebli ogrodowych są wykonane z wysokiej jakości, przyjaznych zdrowiu tkanin i pianek, które dają poczucie niesamowitego komfortu. Przykładowo, w naszym sklepie MODU oferujemy komplety z plamoodpornych i wodoodpornych tkanin Sunbrella Europe, które są łatwe w czyszczeniu (można skutecznie usunąć z nich plamy o różnym pochodzeniu) i wyróżniają się ponadprzeciętnym, estetycznym wyglądem (wysoka jakość widoczna gołym okiem).

Jakie ekskluzywne meble do ogrodu wybrać?

Miłośnikom odważnego designu i kontrastów polecamy ekskluzywne meble ogrodowe MODU z linii Teide. Inspirowane wulkanicznymi krajobrazami Teneryfy, wyróżniają się zdecydowanym charakterem. Mocne linie profilowe połączone z miękkimi, lekko obłymi w formie siedziskami i poduszkami dają interesujący efekt końcowy. Prezentują się efektownie zarówno w ogrodzie, patio, jak i na tarasie. Klient może dowolnie zmieniać wymiary wew. i zew. modułów, dopasowując je do swoich indywidualnych wymagań i preferencji.

Jeśli chcą Państwo zainwestować w designerskie meble ogrodowe, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w wyborze wymarzonego kompletu mebli do ogrodu dla pary lub rodziny z dziećmi.